Przesuwa na górę strony

Noclegi i wypoczynek

Agroturystyka „Dom na Rosie”

Witoszów Górny 43
tel. 605 821 310
e-mail: jlinard.rosa@gmail.com;

www.domnarosie.pl

 

Przeczytaj więcej o Agroturystyka „Dom na Rosie”

2 pokoje, 6 miejsc noclegowych. Zapraszamy osoby szukające ciszy i wytchnienia do naszego stylowego domu, który zachował klimat i ducha minionych czasów, otoczonego pięknym ogrodem. Świeże, zdrowe powietrze, piękne widoki i górskie szlaki oraz liczne atrakcje w okolicy sprzyjają dobremu wypoczynkowi. Na gości czekają dwa przytulne pokoje z łazienkami, miejsce do grillowania i duży, wygodny parking.

Pałac Makowice

Makowice 36
58-100 Świdnica
Tel. +48 74 8520 335 / 607 30 32 15
e-mail: palac@palacmakowice.home.pl
www.palacmakowice.pl

Przeczytaj więcej o noclegach w Pałacu Makowice

Zapraszamy do pięknie położonego zespołu pałacowo-parkowego usytułowanego w miejscowości Makowice ok. 5 km od granic miasta Świdnica. Makowice to oaza ciszy i spokoju sprzyjająca rodzinnym wypoczynkom oraz organizacji imprez okolicznościowych otwartych i zamkniętych typu: Sylwester, Andrzejki, dożynki, wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe,studniówki itp.
W neorenesansowym pałacu organizujemy również konferencje i szkolenia. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1 – 3 osobowe z możliwością dostawek oraz całodzienne wyżywienie w naszej restauracji.

Sochówka – domek na wsi do wynajęcia

Lubachów 58,
58-114 Lubachów,
tel. 74 8509962 lub 512248957,

Przeczytaj więcej o Sochówka – domek na wsi

Należący do gospodarstwa rolnego domek Sochówka położony jest w malowniczych Górach Sowich z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych lasów i łąk. Miejsce idealne dla osób, chcących wypocząć na łonie natury, które cenią sobie spokój i swojską, sielską atmosferę wiejskiego życia.
Sochówka jest domem piętrowym, w którym przez cały rok czeka na Gości 10 miejsc noclegowych w pięciu pokojach. Każde z pięter ma osobne wejście z zewnątrz, posiada łazienkę oraz wyposażoną kuchnię. Na ogrodzonym terenie wokół budynku znajduje się grill ogrodowy, stół z ławkami, huśtawka i mała piaskownica oraz miejsce parkingowe dla dwóch samochodów. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych.

Agroturystyka “Willa Justynka”

Bystrzyca Górna 42a
58-114 Lubachów
tel. 074 850-99-59
tel.kom 512 216 772
e-mail: smegul@o2.pl www: agrojustynka.pl

 

Przeczytaj więcej o Agroturystyka "Willa Justynka"

Pensjonat położony jest w dolinie rzeki Bystrzycy w otoczeniu lasu i skalistych gór oraz jaskiń. Otwarty przez cały rok dla gości na których, czekają gustownie urządzone pokoje z łazienkami tv/sat/wi-fi oraz restauracja z salą kominkową i dodatkową salą konferencyjną. Dla gości ceniących komfort i wygodę oferuje dwu pokojowy apartament. Goście mają również do dyspozycji rowery górskie.

Restauracja i Pensjonat Chata nad Sztolnią

 

Bystrzyca Górna 27

tel. 74 856 55 75
tel. 502 085 901
tel. 500 090 035
e-mail: chatanadsztolnia@wp.pl
www: chatanadsztolnia.pl

 

Przeczytaj więcej o Restauracja i Pensjonat Chata nad Sztolnią

Pięknie położona Restauracja i Pensjonat “Chata nad Sztolnią”, wokół lasów i łąk porośniętych starymi drzewami to spokojne miejsce sprzyjające rodzinnemu wypoczynkowi czy też organizowaniu przyjęć i spotkań w uroczej scenerii zielonej przyrody. Oferuje nowe, komfortowe pokoje z łazienkami: 1, 2, 3 – osobowe, jak również 4-osobowe – to prawdziwy apartament z aneksem kuchennym. Do każdego pokoju możliwa dostawka. Polecamy pyszne śniadania w naszej restauracji. Gościom oferujemy relaks, odprężenie i chwile przyjemności w saunie fińskiej.
Do dyspozycji również rowery turystyczne.

Gospodarstwo Agroturystyczne PODKOWA Krystyna i Jerzy Skonieczny

Modliszów, ul. Lipowa 6a, 58-114 Lubachów,
tel. 74 8509992, tel.kom. 0 600967 528, fax. 74 8531260.
info@podkowa.agro.pl
www.podkowa.agro.pl

Przeczytaj więcej o Gospodarstwo Agroturystyczne PODKOWA

Gospodarstwo Agroturystyczne Podkowa położone jest w malowniczych terenach Gór Sowich, przy trasie Świdnica – Wałbrzych. Piękne krajobrazy, zróżnicowane środowisko przyrodnicze, liczne szlaki turystyczne, atrakcje w okolicy oraz specyficzny klimat stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i rekreacji, a także uprawiania różnych form turystyki i sportów.
Gospodarstwo Agroturystyczne Podkowa dysponuje idealnymi warunkami do wypoczynku i pracy, gdyż otaczająca cisza pomaga znaleźć spokój i wytchnienie, a domowa atmosfera, bezpośredni kontakt z naturą, świeże powietrze oraz walory krajobrazowe wpływają na szybki powrót sił witalnych i optymizmu.

Agroturystyka „Dana Wita” Danuta i Kazimierz Podkówka

Witoszów Grn. 20
tel. 74 853 83 39
www.danawita.friko.pl

 

Przeczytaj więcej o Agroturystyka „ Dana Wita” Danuta i Kazimierz Podkówka

5 pokoi, 15 miejsc. Proponujemy wypoczynek w górskiej miejscowości. Znajdziecie tutaj spokój, czyste powietrze, zdrową wodę, szum górskiego strumienia, lasy bogate w runo leśne i zwierzynę. Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą dla pieszych wędrówek po górach Sowich oraz Masywie Ślęży. Do dyspozycji gości oddano 5 pokoi czyli 15 miejsc noclegowych.