Przesuwa na górę strony

Komisje stałe Rady Gminy

SKŁADY KOMISJI STAŁYCH RADY GMINY ŚWIDNICA (2018-2023)

Komisja Budżetu i Finansów

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów: Tadeusz Żuberek

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów: Tadeusz Żuberek

Skład Komisji:

  1. Teresa Bąk
  2. Paweł Dziurdzia
  3. Eligiusz Janasik
  4. Lucyna Mroczek
  5. Arkadiusz Piaseczny
  6. Daniel Wieczorek

Komisja Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej i Budownictwa

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej i Budownictwa: Bronisław Dratwa

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej i Budownictwa: Bronisław Dratwa

Skład komisji:

  1. Teresa Bąk,
  2. Eligiusz Janasik
  3. Kazimierz Korta
  4. Lucyna Mroczek
  5. (Piotr Okoniewski) – wygaśnięcie mandatu radnego Rady Gminy Świdnica POSTANOWIENIE Nr 1/2019 KOMISARZA WYBORCZEGO W WAŁBRZYCHU I z dnia 17 stycznia 2019 r.
  6. Arkadiusz Piaseczny
  7. Beata Szyszka
  8. Jadwiga Wicher

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki: Beata Szyszka

Zdjęcie Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki: Beata Szyszka

Skład komisji:

  1. Andrzej Chmiel
  2. Paweł Dziurdzia
  3. Roman Jadach
  4. Kazimierz Korta
  5. Tadeusz Żuberek
  6. Daniel Wieczorek

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Roman Jadach

Zdjęcie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Roman Jadach

Skład Komisji:

  1. Roman Jadach
  2. Beata Szyszka
  3. Łukasz Świeczko
  4. Jadwiga Wicher

Komisja Rolnictwa, Zdrowia i Ochrony Środowiska

Przewodnicząca Komisji Rolnictwa, Zdrowia i Ochrony Środowiska: Lucyna Mroczek

Zdjęcie Przewodnicząca Komisji Rolnictwa, Zdrowia i Ochrony Środowiska: Lucyna Mroczek

Skład Komisji:

  1. Teresa Bąk
  2. Bronisław Dratwa
  3. Kazimierz Korta
  4. Piotr Okoniewski

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – Teresa Bąk

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji: Teresa Bąk

Zdjęcie Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji: Teresa Bąk

Skład komisji:

  1. Andrzej Chmiel
  2. Roman Jadach
  3. Lucyna Mroczek
  4. Łukasz Świeczko